Dostawa - co musisz wiedzieć?

Dostawa - bezpieczeństwo przede wszystkim
Nasi dostawcy są odpowiednio zabezpieczeni w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich. Dostawca wyposażony w rękawiczki i przyłbice zachowa wymagany 2 - metrowy dystans
i zostawi Państwa zakupy przed drzwiami. Dopiero kiedy spokojnie je Państwo wniosą do domu, będzie można zapłacić kartą lub gotówką. Nie zawsze wszyscy dostawcy mają terminal płatniczy, ale staramy się to nadrobić. Rozważamy również wprowadzenie płatności online. 

Przemyślane zakupy
Ostatecznie całość Państwa zamówienie znajduje się na paragonie. Ceny warzyw i owoców podane na stronie są orientacyjne, gdyż ich ceny zakupu u rolników wahają się codziennie. Dlatego musimy ustalać je każdego dnia. Wynika to ze zmiennych warunków pogodowych i różnych zbiorów. Dostawcy nie przyjmują zwrotów (poza wyjątkowymi i oczywistymi sytuacjami). Można tego dokonać bezpośrednio w naszym sklepie (Ul. Łukasińskiego 11), wraz z paragonem fiskalnym. 

Koszt

Realizujemy zamówienia od 150 zł, a koszt dostawy wynosi 12 zł (Dąbrowa Górnicza,  Sosnowiec i Będzin). W przypadku zamówienia powyżej 250 zł dostawa jest bezpłatna. 

Kiedy?
Z reguły dostarczamy na następny dzień roboczy po zamówieniu (czasami również w soboty). Dużo zależy jednak od godziny zamówienia, zamówionych produktów, ale też obłożenia (święta, weekendy). Zawsze dostarczamy do dwóch dni roboczych. Ostateczne zamówienie jest kompletowana chwilę przed odjazdem, tak aby wszystkie produkty były odpowiednio świeże (dotyczy to zwłaszcza warzyw). 

Produkty
Zamówione produkty staramy się kompletować jak najszybciej. Czasami jednak może się okazać, że pewne produkty mogą być niedostępne. Wówczas damy Państwu zamiennik (np. zamiast przyprawy jednej marki, damy przyprawę innej marki), abyś nie pozostawić Państwa bez produktu. Jeśli nie wyrażacie Państwo na to zgody - prosimy o taką informację w komentarzu do zamówienia. Do niektórych produktów (głównie mięso) możemy doliczyć torbę chłodniczą w cenie 5 zł, jeśli uznamy to za konieczność. Jeśli w naszej bazie nie ma jakiegoś produktu, a zależy Państwu na nim lub będą go Państwo regularnie kupować - prosimy o informację przez fanpejdż, mailowo lub w komentarzu do zamówienia. 

Życzymy udanych zakupów! 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl